Twój gabinet


Jak profesjonalnie prowadzić opiekę okołoporodową?


>>Weź udział w kursie online<<

Czy wiesz, że Polki w okresie ciąży zwiększają swoją aktywność internetową o około 60%? 

Szukają informacji i profesjonalnej pomocy w przygotowaniu ich do tak wielkiego wydarzenia jakim są narodziny dziecka.

Co to oznacza dla Ciebie?

Jeśli jesteś położną i chcesz stworzyć profesjonalną opiekę okołoporodową, bazując na sprawdzonych rozwiązaniach, popartych wieloletnią praktyką to nie mogłaś wybrać lepszego momentu.

Uwierz mi, masz w sobie potencjał i wartość, która pozwoli Ci na stworzenie miejsca opieki okołoporodowej, o jakim marzą pacjentki.

Zastanów się, czy możesz odpowiedzieć “TAK” na chociażby jedno z poniższych pytań:

 • -Czy ludzie zwracają się do Ciebie po poradę?
 • -Czy pacjenci korzystają z Twojej wiedzy podczas edukacji przedporodowej czy pracy szpitalnej? Znasz odpowiedzi na ich pytania?
 • -Czujesz wewnętrzne poczucie misji, aby podzielić się swoimi doświadczeniami?
 • -Uczysz ludzi prowadząc zajęcia edukacji przedporodowej, warsztaty lub 1 na 1?
 •  
 • Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałaś „TAK”, to oznacza, że możesz naprawdę dobrze zarabiać, tworząc profesjonalną opiekę okołoporodową. 
 •  
 • Robi się ciekawie, prawda? A to dopiero początek!

Istnieją 3 podstawowe powody, dla których warto wziąć udział w kursie online, który pozwoli Ci stworzyć profesjonalną opiekę okołoporodową:

 • §  Poczucie misji

  – jeżeli czujesz wewnątrz potrzebę dzielenia się doświadczeniem i wiedzą – nie ignoruj tego impulsu. To jedna z najsilniejszych motywacji.

  §  Skalowanie biznesu

  – dzięki kursowi efektywnie pomożesz większej ilości osób niż dotychczas, a co za tym idzie – zarobisz też więcej.

  §  Większe możliwości

  – własna placówka da Ci większy wpływ na opieką okołoporodową w Polsce, możliwość zmiany życia wielu kobiet i ich rodzin na lepsze.

Chcesz poznać więcej powodów, dla których warto zrobić ten krok? Oto one.

 • Wolność finansowa – możesz regularnie zarabiać pięciocyfrowe kwoty (większe również) i przestać martwić się o pieniądze.
 • Wolność czasu – dochodowy biznes ułatwia znalezienie czasu dla siebie, rodziny czy na zaległe wakacje.
 • Wolność osobista – satysfakcjonująca praca, zgodna z Twoimi ambicjami i oczekiwaniami finansowymi będzie miała na Ciebie niesamowity wpływ. 

Możesz to osiągnąć. Teraz proszę, czytaj dalej i zastanów się, do której grupy należysz?

 • Ekspert / autorytet w swojej dziedzinie – jeżeli w branży masz już wyrobioną markę, stworzenie gabinetu będzie kropką nad “i”, potwierdzającą pozycję i dającą Ci 3 wolności, o których przed chwilą mówiłam.
 • Aspirujący ekspert – jeszcze Cię nie znają, ale masz wiedzę i ambicję? Dla Ciebie również jest miejsce. Co więcej, skrócę i przyspieszę Twoją drogę do grona autorytetów.
 • Przedsiębiorca – prowadząc biznes, na pewno masz klientów, którzy skorzystają na Twojej wiedzy lub wręcz jej potrzebują. Daj im ją w lepszej formie. To dodatkowe źródło dochodu i mocny punkt wyróżniający Cię na tle konkurencji.
 • Pasjonat – jeżeli jakiś temat budzi w Tobie emocje i nie możesz przestać o nim mówić, to z pewnością wiele osób chętnie zapłaci, aby posłuchać. Nie każdy jak Ty chce poświęcać lata na zbieranie informacji, chcą mieć to na już.

 Wiemy już na tyle dużo, że najwyższy czas pójść dalej i zawalczyć o Twoje marzenia!

3 niezbędne elementy:

Znasz już powody, dla których warto tworzyć profesjonalną opiekę okołoporodową i wiesz co na tym zyskasz. Teraz sprawdź, co jest niezbędne na początek. Zacznijmy od podstawowych elementów planowania działania. Nie każdy od razu zna odpowiedzi, ale one już w Tobie są. Zrób sobie przerwę i poszukaj ich w swojej głowie. Nikt od razu nie wpada na idealny biznesplan bez żadnych luk i skaz. Kluczem jest ciągła praca nad doskonaleniem go oraz IMPLEMENTACJA.

 • Twoje DLACZEGO?

Niezależnie, jakie są Twoje powody stworzenia profesjonalnej opieki okołoporodowej, ważne jest, abyś je poznała. Musisz mieć świadomość, po co to robisz, aby podejmować spójne decyzje i nie błądzić.

 • Rozwiązanie problemu

To podstawa każdego działania. Twoi pacjenci mają problem lub wyzwanie, a Ty wiesz, jakie rozwiązanie jest im potrzebne. Jeżeli znasz rozwiązanie chociażby 1 problemu, to świetna baza do stworzenia profesjonalnej opieki okołoporodowej.

 • Twoja grupa docelowa

Kto potrzebuje Twojego rozwiązania? Jakie będzie mieć z tego korzyści? Jakie będą powody, które sprawią, że trafią właśnie do Ciebie?

Nawet jeżeli teraz nie znasz odpowiedzi na powyższe pytania, nie przejmuj się. Musisz ich po prostu poszukać. Doskonałą okazją do tego jest moje szkolenie Jak profesjonalnie prowadzić opiekę okołoporodową!

Oto 2 sekretne elementy, zwiększające Twoje szanse na sukces.

Warto pomyśleć o czynnikach przyspieszających sukces.

Po pierwsze, CHĘĆ POMOCYludziom. Jeżeli wśród Twoich powodów prowadzenia profesjonalnej opieki okołoporodowej znajdzie się potrzeba szczerej pomocy, Twoje szanse na sukces rosną. Ludzie mają szósty zmysł i wyczuwają intencje. 

Po drugie, DYSCYPLINA. Jeżeli będziesz w stanie zdobyć się na minimalny poziom samokontroli, aby regularnie, małymi krokami realizować kurs, wygrasz! Zawsze powtarzam “Porażka boi się dyscypliny!”.

Obecne trendy sprzyjają zdecydowanym. Złapiesz falę?

Opieka okołoporodowa bardzo się rozwija, położne po moich kursach regularnie osiągają lepsze wyniki w pracy. Pamiętaj, że to jeszcze nie jest szczytowy moment dla opieki okołoporodowej. Prawdziwe Eldorado dopiero nadchodzi.
 
Trendy panujące w Polsce zwiastują znaczący wzrost dla rynku opieki okołoporodowej.

Teraz mam dla Ciebie ważne pytanie:

Chcesz zacząć teraz i mieć łatwiej czy zrobisz swój biznes, kiedy każdy będzie go miał?

Osobiście sugeruję Ci złapać wschodzącą falę. Z czasem, chociaż może być jeszcze łatwiej otwierać gabinety, będzie dużo większa konkurencja, co utrudni Ci sprzedaż swoich usług.

TREND #1 Rosnąca popularność korzystania z profesjonalnej opieki okołoporodowej

Co to dla Ciebie oznacza?
Możesz znaleźć się w grupie wczesnej większości. Kiedy każdy będzie chciał mieć gabinet, Ty będziesz mieć całą placówkę opartą na wiedzy, ugruntowanej pozycji i doświadczeniu pozwalającym zachować przewagę konkurencyjną.

TREND #2 Content is king

Na pewno kiedyś wpadło Ci w oko to określenie. W skrócie chodzi o to, że wartościowa wiedza jest dużo ważniejsza dla klientów i pacjentów.  
Co to oznacza dla Ciebie?
Jako twórca profesjonalnej opieki okołoporodowej będziesz mieć mnóstwo wartościowej treści. Jeżeli będziesz się nią dzielić, łatwiej zbudujesz swoją społeczność i osiągniesz lepszą pozycję.

Jak stworzyć profesjonalną opiekę okołoporodową?

Widzisz już, że okoliczności Ci sprzyjają. Możliwości i gotowe rozwiązania również czekają. Co Ci pozostało? Podjąć decyzję o stworzeniu profesjonalnej opieki okołoporodowej i zdobyć wiedzę, jak zrobić to krok po kroku. Jeżeli nie chcesz tracić pieniędzy, czasu i energii na samodzielne poszukiwanie, to po raz kolejny mam dla Ciebie cudowne wieści.

Poznaj schemat tworzenia gabinetu w jednym miejscu

Od 10 lat zbieram najlepsze praktyki oraz schematy, jak tworzyć profesjonalne placówki zajmujące się opieką okołoporodową. Dlatego dzisiaj Ty nie musisz tego robić. Nie musisz wydawać dziesiątek tysięcy za szkolenia, nie musisz zastanawiać się, jak ustawy przełożyć na rzeczywistość, ani popełniać błędów początkujących. Przekażę Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby zarobić na prowadzeniu profesjonalnej opieki okołoporodowej w ….. 6 tygodni , tyle trwa kurs online, które mam przyjemność prowadzić dla osób takich jak TY.

Przejdź ze mną krok po kroku przez proces planowania profesjonalnej opieki okołoporodowej

Na szkoleniu poznasz kompletną ścieżkę prowadzącą do wolności, jaką daje satysfakcjonująca praca . Zrozumiesz, jak działa ten rynek, jakie mechanizmy nim rządzą i co powoduje, że ludzie wyszukują profesjonalistów. Dlatego dzisiaj z taką pewnością piszę o tym, że Ciebie również tego nauczę. Jeżeli tylko dołączysz do kursu online – Jak profesjonalnie prowadzić opiekę okołoporodową?

 
Zaczniemy od wypisania sobie punkt po punkcie tego, co potrzebujesz, aby stworzyć profesjonalną opiekę okołoporodową. Od zminimalizowania kosztów i wyboru pomysłów po zaplanowanie konkretów. Otrzymasz dokładną instrukcję, wyjdziesz z gotowym planem. 
 
Drugim, bardzo ważnym krokiem będzie zaplanowanie działania. Wiem, że się powtarzam, ale po raz kolejny mam dla Ciebie praktyczną wiedzę i schematy GOTOWE DO STOSOWANIA. Nie musisz wymyślać koła na nowo, wystarczy, że skorzystasz z formuły, która u mnie zadziałała.

Doświadczenie + motywacja

Ważnym elementem szkolenia, poza praktycznym podejściem i procesem, który przejdziesz będzie potężna dawka motywacji i zmiany nastawienia. Wiem, że to również jest potrzebne, aby pomóc Ci uwierzyć w swoje możliwości i ruszyć do działania. Możesz więc liczyć na moje doświadczenie i wsparcie. Sama byłam na Twoim miejscu i chętnie pomogę również Tobie zbudować profesjonalną opiekę okołoporodową.


>> Weź udział w kursie online Jak profesjonalnie prowadzić opiekę okołoporodową?<<

Chcesz jeszcze w tym roku stworzyć profesjonalną opiekę okołoporodową?!

Mam nadzieję, że skoro wciąż czytasz, to doskonale rozumiesz, jak wielkie możliwości zarabiania i uwolnienia się od ograniczeń lub etatu da Ci własna opieka okołoporodowa. Dlatego nie ma sensu czekać dłużej. Co Ty na to? Kliknij tutaj i dołącz do nas!

Podsumowując podczas kursu on-line:

Poznasz proces tworzenia profesjonalnej opieki okołoporodowej w 3 modułach: 

Moduł 1: Wybierz odpowiednią formę stawania się samodzielną położną

Moduł 2: Przygotuj swój gabinet.

Moduł 3: Must have w Twojej samodzielnej profesjonalnej pracy.

A w nich między innymi:

 • Dowiesz się, co i jak robić, aby stworzyć wspaniałe miejsce, do którego trafiać będą pacjenci.
 • Jaką formę działalności najlepiej wybrać? – krok po kroku przeprowadzę Cię przez wszytskie formalności.
 • Poznasz wszystkie wymogi lokalowe dotyczące stworzenia gabinetu położnej w formie indywidualnej praktyki i w formie podmiotu leczniczego.
 • Otrzymasz listę sprzętu, który musi znajdować się w gabinecie położnej i w szkole rodzenia.
 • Przygotujesz się według odpowiedniego schematu na kontrolę sanepidu.
 • Poznasz formy dokumentacji medycznej i otrzymasz obowiązujące gotowe wzory dokumentacji medycznej.
 • Dowiesz się jak podpisać kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.
 • Nauczysz się jak w powtarzalny sposób sprzedawać swoją wiedzę.
 • Otrzymasz informację jakie najlepiej podejmować działania marketingowe, aby w końcu godziwie zarabiać i przestać martwić się o pieniądze!

Kurs online „Jak profesjonalnie prowadzić opiekę okołoporodową?” to jedyny w Polsce taki kurs. Jest kompleksowym zestawem wiedzy, motywacji i umiejętności potrzebnych obecnemu lub przyszłemu twórcy. Nie musisz jak ja, szukać przez lata rozwiązań. 

Kup za jedyne 297 zł kurs online i dowiedz się wszystkiego co jest Ci potrzebne do stworzenia profesjonalnej opieki okołoporodowej w 6 tygodni, w rewelacyjnej atmosferze. Startujemy 29 lipca 2019!

(wartość kursu 497 zł)


>> Weź udział w kursie online Jak profesjonalnie prowadzić opiekę okołoporodową?<<

Przy zakupie kursu online do dnia 7 lipca 2019 otrzymasz BONUS o wartości 59 zł – zapis VOD wykładu Estery Michalak z konferencji PROLACTA 2018 „Jak długo karmić piersią? Czy karmić w ciąży? Co wiemy o karmieniu w tandemie?”

 


Facebook

ESTERA MICHALAK – położna IBCLC – Międzynarodowa Dyplomowana Konsultantka Laktacyjna.

Prezeska Happymed sp. z.o.o.

Współorganizatorka Międzynarodowej Konferencji Laktacyjnej PROLACTA.

Wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie oraz Wyższej Szkole Terapii i Edukacji w Poznaniu.

Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Założycielka szkoły noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich Happymed.

Założycielka Fundacji Opieki Okołoporodowej.

Członek Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych.

Członek Stowarzyszenia Dobrze Urodzeni.

Członek Polskiego Towarzystwa Położnych.

Ponad 10 lat wykonywania zawodu położnej dało jej narzędzia do przeprowadzenia rewolucji w edukowaniu kobiet. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat przeszkoliła ponad 800 położnych z całej Polski w ramach kursów specjalistycznych i dokształcających “Edukacja i wsparcie kobiety w okresie laktacji”. Prowadzi zajęcia edukacyjne dla kobiet w ciąży, skupiające się na tematyce karmienia naturalnego. W swojej poradni laktacyjnej pomaga kobietom, spotykającym trudności podczas mlecznej drogi.

Szczęśliwa mama dwójki dzieci: Hani oraz urodzonego w domu Piotrusia.