Serdecznie zapraszamy na zajęcia w Szkole Rodzenia Happymed. Podczas zajęć omówimy tematy dotyczące ciąży, porodu, połogu i opieki nad dzieckiem. Będziemy szczęśliwi jeśli Państwo wybiorą właśnie nas abyśmy mogli Wam towarzyszyć w tym cudownym momencie życia. Chcemy abyście mogli dzielić się z nami swoimi radościami, sukcesami, ale również obawami.

Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach indywidulanie, z partnerem, mężem czy osobą towarzyszącą. Zajęcia ustalimy w dogodnym dla Państwa terminie.

Zajęcia prowadzą dyplomowane położne , które z radością przekażą Wam swoją wiedzę;)

Po porodzie można skorzystać z pomocy naszej położnej na wizytach patronażowych a także jedynego w naszym rejonie Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego.

Zapraszamy również do skorzystania z : masażu dla kobiet w ciąży, badań KTG, gimnastyki dla kobiet w ciąży, warsztatu chustowania, pierwszej pomocy noworodka/niemowlęcia, doulowania. masażu shantala, Nasz kochany śpioch. A po porodzie zapraszamy na fitness dla mam z dziećmi.

Nie czekaj!!!- Już dziś zostań świadomym rodzicem 😉

Estera Michalak

Nazywam się Estera Michalak i od ponad 10 lat jako położna i IBCLC zajmuję się opieką okołoporodową, edukując kobiety ciężarne i opiekując się nimi w połogu. Od kilku lat skupiam swoją uwagę na pomocy w karmieniu piersią. Tylko w ciągu ostatnich dwóch przeszkoliłam ponad 700 położnych z całej Polski. Prowadzę zajęcia edukacyjne dla kobiet w ciąży, skupiające się na tematyce naturalnego karmienia. W swojej poradni laktacyjnej pomagam kobietom przezwyciężyć trudności pojawiające się w laktacji.

Bądźmy w kontakcie