Serdecznie zachęcamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach z edukacji przedporodowej w naszej placówce.  Podczas zajęć omówimy tematy dotyczące ciąży, porodu, połogu i opieki nad dzieckiem. Będziemy szczęśliwi jeśli Państwo wybiorą właśnie nas, abyśmy mogli Wam towarzyszyć w tym cudownym momencie życia. Chcemy, abyście mogli dzielić się z nami swoimi radościami, sukcesami, ale również obawami.

Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach indywidualnie, z partnerem, mężem czy osobą towarzyszącą. Zajęcia odbywają się w godzinach dopołudniowych (Konin) i popołudniowych (Zagórów) i to Państwo decydują, do której z nich chcą dołączyć.

Zajęcia prowadzą dyplomowane położne, która z radością przekażą Wam swoją wiedzę;)

Nasza opieka nie zakończy się na szkole rodzenia, gdyż chcemy opiekować się Wami również po porodzie na wizytach patronażowych.

Nie czekaj!!!- Już dziś zostań świadomym rodzicem 😉

*Aby skorzystać z oferty bezpłatnej Szkoły Rodzenia należy złożyć deklarację wyboru położnej w Happymed Sp. z o.o..

Estera Michalak

Nazywam się Estera Michalak i od ponad 10 lat jako położna i IBCLC zajmuję się opieką okołoporodową, edukując kobiety ciężarne i opiekując się nimi w połogu. Od kilku lat skupiam swoją uwagę na pomocy w karmieniu piersią. Tylko w ciągu ostatnich dwóch przeszkoliłam ponad 700 położnych z całej Polski. Prowadzę zajęcia edukacyjne dla kobiet w ciąży, skupiające się na tematyce naturalnego karmienia. W swojej poradni laktacyjnej pomagam kobietom przezwyciężyć trudności pojawiające się w laktacji.

Bądźmy w kontakcie