Depilacja laserowa MOTUS AX

Pierwsza na świecie, bezbolesna metoda trwałego usuwania owłosienia ! smile

Laser Motus Ax

Laser Motus Ax to najnowszej generacji laser aleksandrytowy o długości fali 755nm, idealny do trwałej epilacji nawet jasnych i cieńkich włosków. Ta innowacyjna technologia w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku jest szybka i całkowicie bezbolesna! Motus Ax sprawdzi się świetnie nawet u osób z bardzo niskim progiem bólowym . Wyróżnia się niezwykle wysoką skutecznością nawet w tych przypadkach, gdzie inne lasery nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Laser Motus Ax jest całkowicie bezpieczny również dla klientów z ciemną karnacją, a zabiegi możemy wykonywać bez względu na porę roku.

MIEJSCE: ul. Kwiatowa 21, Konin

 

Nie czekaj! Umów się na wizytę!

P

CHARAKTERYSTYKA LASERA MOTUS AX ALEKSANDRYT 755 NM:

 • 100 % BEZBOLESNY
 • SKUTECZNY DLA CIENKICH I JASNYCH WŁOSÓW
 • BARDZO SZYBKI ZABIEG
 • WYSOKA MOC SZCZYTOWA – PONAD 6000 W
 • MOŻLIWOŚĆ WYBORU KRÓTKICH IMPULSÓW (DO 2 MS)
 • ZINTEGROWANY SYSTEM KONTAKTOWEGO CHŁODZENIA SKÓRY
 • INNOWACYJNY SYSTEM MOVEO – ZAPEWNIAJACY MAKSYMALNĄ SKUTECZNOSC PRZY KOMFORCIE I BEZPIECZEŃSTWIE ZABIEGU

Zobacz jak to działa:

Jak przygotować się na wizytę…

1. W miejscu depilowanej powierzchni skóra nie może być podrażniona/ sucha. w tej sytuacji na kilka dni wcześniej stosuj kremy nawilżające/ natłuszczające/ kojące. W dniu zabiegu skóra powinna być czysta, pozbawiona kremów, balsamów, samoopalaczy.
2. Przed zabiegiem (tuż przed) należy zgolić włosy maszynką do golenia. Przed pierwszym zabiegiem zostaw pole np. 5cm x5cm , aby osoba wykonująca zabieg mogła dokonać oceny barwy włosów.
3. Przed zabiegiem nie wyrywaj włosów (pęsetą, woskiem czy depilatorem mechanicznym). Minimum przez okres 4 tygodnia w przypadku twarzy/ 6 tygodni w innych miejscach.
4. Kremy lub maści z vit. A, retinoidami, vit. C i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni odstaw na 4 tygodnie przed każdym zabiegiem. Preparaty o działaniu złuszczającym należy odstawić 1 tydzień wcześniej.
5. Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji i pierwszym zabiegiem.
6. Leki światłouwrażliwiające (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o takim zadania (dziurawiec!, nagietek, herbata Figura 1,2) wymagają odstawienia na 1 tydzień przed zabiegiem.
7. Przeciwskazaniem do zabiegu są aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu (bakteryjne, wirusowe, grzybicze). Po infekcji typu opryszczka wargowa czy płciowa zabieg możliwy jest minimum 2 tygodnie po.
8. Aktywna opalenizna jest przeciwskazaniem do zabiegu. Przerwa minimum 4-6 tygodni.
9. Opalenizna uzyskana po zastosowaniu samoopalaczy (kremy, zabiegi typu air-brusch) stanowi również przeciwskazanie. Depilacja możliwa jest po ustąpieniu.
10. Zabiegi oczyszczania twarzy, jeśli depilacja będzie wykonywana na twarzy, jest możliwa 7 dni przed depilacja lub 14 dni po.  

Postępowanie po zabiegu

 • Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/ lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, które ustepuje po kilku godzinach, do 2-3 dni. W tym czasie (2-3 dni) traktuj skórę delikatnie:
  – myj żelem bezmydłowym lub tonikiem albo mleczkiem bezalkoholowym, ewentualnie czystą wodą
  – nie stosuj dezodorantów i antyperspirantów (jeśli depilacja dotyczy pach)
  – stosuj krem Bepanthen/ Dermopanten/ Alantan Plus lub zasypkę
  – skórę delikatnie osuszaj, nie trzyj
  – preparaty o działaniu złuszczającym wprowadź po 2 tygodniach od zabiegu
 • Insolacja naturalna lub w solarium jest bezwzględnie przeciwskazana do 2 tygodni po zabiegu. W tym okresie w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni UV konieczna jest fotoprotekcja (kremy z filtrami anty- UVA i B- najlepiej 50 lub więcej)
 • Przez 2-3 dni nie nalezy korzystać z sauny, basenu (do momentu aż nie ustąpi podrażnienie powierzchni depilowanej)
 • Kolejne zabiegi- minimum 3- należy wykonywać w odstępach średnio 4-12 tygodniowych (zależy od depilowanej powierzchni ciała))

Depilacja laserowa Konin

Klienci umawiani na terminy telefonicznie

Adres
ul. Kwiatowa 21 (os. Glinka)
62-510 Konin

Specjalne Rabaty
Poleć nas, a otrzymasz 5% rabatu na kolejny wykupiony zabieg.

Pachy
170 zł
Bikini tradycyjne
160 zł
Bikini brazylijskie
179 zł
Wąsik
75 zł
Broda
170 zł
Łydki
229 zł
Uda
279 zł
Policzki
170 zł
Szyja
170 zł
Kark
179 zł
Plecy
279-479 zł
Klatka piersiowa
279 zł
Dłonie
170 zł
Przedramiona
170 zł
Ramiona
170 zł
Brzuch
170 zł
Pośladki
170 zł
Szpara międzypośladkowa
80 zł
Stopy
135 zł

Estera Michalak

Nazywam się Estera Michalak i od ponad 10 lat jako położna i IBCLC zajmuję się opieką okołoporodową, edukując kobiety ciężarne i opiekując się nimi w połogu. Od kilku lat skupiam swoją uwagę na pomocy w karmieniu piersią. Tylko w ciągu ostatnich dwóch przeszkoliłam ponad 700 położnych z całej Polski. Prowadzę zajęcia edukacyjne dla kobiet w ciąży, skupiające się na tematyce naturalnego karmienia. W swojej poradni laktacyjnej pomagam kobietom przezwyciężyć trudności pojawiające się w laktacji.

Bądźmy w kontakcie