Partnerski Punkt Pobrań – Diagnostyka sp. z o.o.

Czynny codziennie od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 11:00.

et|icon_pin|

Adres
ul. Kwiatowa 21 (os. Glinka)
62-510 Konin

et|icon_phone|
et|icon_tag|

Specjalne Rabaty
Dla każdego pacjenta 5% rabatu.
Dla pacjentek HAPPY-MED w ciąży 15% rabatu.

Punkt pobrań należy do sieci laboratoriów DIAGNOSTYKA, który specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług medycznych z dziedziny diagnostyki laboratoryjnej.

Wykonujemy szereg badań – podstawowych i specjalistycznych. Aby zrobić badania nie musisz mieć skierowania od lekarza. Szczególnie polecamy tzw. pakiety badań, które pozwalają w kompleksowy sposób dokonać przeglądu naszego organizmu.

Większość badań wykonywana jest z jednej próbki krwii pobieranej przez nasz wykwalifikowany personel. Pobrane próbki niemal natychmiast trafiają do laboratorium, gdzie poddawane są profesjonalnej analizie. Wyniki dostępne są zazwyczaj juz drugiego dnia – możesz je odebrać osobiście, albo sprawdzić przez Internet, dzięki Karcie Stałego Klienta, która umożliwia także rabaty na badania.

Estera Michalak

Nazywam się Estera Michalak i od ponad 10 lat jako położna i IBCLC zajmuję się opieką okołoporodową, edukując kobiety ciężarne i opiekując się nimi w połogu. Od kilku lat skupiam swoją uwagę na pomocy w karmieniu piersią. Tylko w ciągu ostatnich dwóch przeszkoliłam ponad 700 położnych z całej Polski. Prowadzę zajęcia edukacyjne dla kobiet w ciąży, skupiające się na tematyce naturalnego karmienia. W swojej poradni laktacyjnej pomagam kobietom przezwyciężyć trudności pojawiające się w laktacji.

Bądźmy w kontakcie