Gimnastyka dla kobiet w ciąży

Zajęcia dla kobiet w ciąży odbywają się w miłej kameralnej atmosferze. Fachowa opieka. Program ćwiczeń opracowany, tak aby pomóc zachować dobrą formę podczas ciąży i przygotować do porodu oraz ułatwić odzyskanie sylwetki po urodzeniu dziecka.

Zrób coś dla siebie, wyjdź z domu, przyjdź do nas i zostań Aktywną Mamą!

Wtorek godz. 10:30, Piątek godz. 10:30

Konin, ul. Kwiatowa 21, osiedle Glinka

O przybyciu na zajęcia proszę informować na tel. 884 666 584.

Regulamin zajęć

Każdy z uczestników zajęć GIMNASTYKA DLA KOBIET W CIĄŻY zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem zajęć i zasadami ich odrabiania.

  1. Sprzedaż karnetów na zajęcia odbywa się w rejestracji HAPPYMED sp. z o.o. Wykupując karnet usługodawca określa dzień/dni  i godzinę uczestnictwa w zajęciach.
  2. Istnieje możliwość wykupienia biletu jednorazowego w momencie gdy w grupie jest wolne miejsce (cena biletu jednorazowego wynosi 30zł.).
  3. Karnet obejmuje 4 zajęcia.
  4. Karnet należy wykupić przed zakończeniem terminu ostatniego karnetu. W przeciwnym razie rezerwacja przepada i miejsce w grupie może zostać sprzedane.
  5. Cena karnetu obejmuje 4 zajęcia- po 60 minut (ćwiczenia i relaksacja).
  6. Zakup karnetu na zajęcia GIMNASTYKA DLA KOBIET W CIĄŻY jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
  7. Przed rozpoczęciem ćwiczeń konieczna jest konsultacja z lekarzem ginekologiem/ położną/ położnym prowadzącym ciążę w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

Nieobecność na zajęciach przez uczestnika nie stanowi podstawy do zwrotu pieniędzy.

Oświadczenie

Przynieś je wydrukowane na pierwsze zajęcia.

Oświadczam, że moja ciąża przebiega prawidłowo, lekarz prowadzący ciążę nie widzi żadnych przeciwwskazań, przez które nie mogłabym uczestniczyć w zajęciach: ĆWICZENIA DLA KOBIET W CIĄŻY.

W wyżej wymienionych zajęciach uczestniczę na własną odpowiedzialność. W przypadku pojawienia się przeciwwskazań, zobowiązuję się niezwłocznie poinformować o tym osobę prowadzącą zajęcia.

Estera Michalak

Nazywam się Estera Michalak i od ponad 10 lat jako położna i IBCLC zajmuję się opieką okołoporodową, edukując kobiety ciężarne i opiekując się nimi w połogu. Od kilku lat skupiam swoją uwagę na pomocy w karmieniu piersią. Tylko w ciągu ostatnich dwóch przeszkoliłam ponad 700 położnych z całej Polski. Prowadzę zajęcia edukacyjne dla kobiet w ciąży, skupiające się na tematyce naturalnego karmienia. W swojej poradni laktacyjnej pomagam kobietom przezwyciężyć trudności pojawiające się w laktacji.

Bądźmy w kontakcie