konferencja online

Pracownik medyczny

w świecie online

Naucz się jak od podstaw przenieść swój gabinet stacjonarny do świata internetowego

Data

ŚRODA: 8 kwietnia 2020

}

Czas

9:00-17:00 CET | przerwa 13:00-14:00

100% online

Pełnowartościowe szkolenie bez wychodzenia z domu!

Świat zmienił się na zawsze!

Dzisiaj jest czas adaptacji pracy medycznej do nowej rzeczywistości, czyli wejścia  do świata online!

Sytuacja epidemiologiczna uniemożliwia nam prowadzenie zajęć grupowych z pacjentkami w gabinecie, a może spotykasz się z pacjentami indywidualnie, ale teraz się boisz o zdrowie Twoich pacjentek i ich rodzin?

Chcesz, aby Twoje Pacjentki czuły się bezpiecznie i przede wszystkim czuły, że nie zostały bez Twojej opieki?

Zatem poprowadź konsultacje przez internet.

Ładnie brzmi, prawda? Tylko nie wiesz od czego zacząć i jak to zrobić? 

6 NIEZBĘDNYCH ELEMENTÓW 

N

Budowanie marki

Dowiedz się od czego rozpocząć przygotowania do stworzenia marki osobistej w przestrzeni internetowej 

N

Gabinet online

Aby profesjonalnie poprowadzić konsultację online, potrzebujesz do tego odpowiednich narzędzi

N

Grupowe spotkania

Naucz się jak poprowadzić grupowe spotkania ze swoimi pacjentkami

N

Wypożyczalnia

Swoje usługi możesz wzbogacić o dodatkowe możliwości wypożyczania sprzętu dla pacjentów

N

Pozyskiwanie klientów

Poznaj jaką drogę musi przejść pacjentka, aby zapisać się przez internet do położnej POZ. 

N

Sprzedaż

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui.

Poznaj prelegentów i plan dnia

6 ekspertów, którzy pomogą Ci przenieść Twój gabinet do świata internetowego

Część pierwsza 9:00-13:00

bezpłatny dostęp

}

9:00-9:50

Estera Michalak

 Jak przejść z gabinetu stacjonarnego do gabinetu online. 

Nazywam się Estera Michalak i od ponad 10 lat jako położna i IBCLC zajmuję się opieką okołoporodową, edukując kobiety ciężarne i opiekując się nimi w połogu. Od kilku lat skupiam swoją uwagę na pomocy w karmieniu piersią. Tylko w ciągu ostatnich dwóch przeszkoliłam ponad 1000 położnych z całej Polski. Prowadzę zajęcia edukacyjne dla kobiet w ciąży, skupiające się na tematyce naturalnego karmienia. W swojej poradni laktacyjnej pomaga kobietom przezwyciężyć trudności pojawiające się w laktacji.

}

10:00-10:50

Sandra Żywicka-Sztul

Podstawy budowania marki osobistej w przestrzeni internetowej.

Magister politologii, ze specjalnościami: marketing polityczny oraz administracja europejska. Od 2010r. współpracuje z politykami i samorządowcami różnego szczebla, wspierając ich w zakresie budowania wizerunku, Public Relations czy ghostwritingu zarówno podczas kampanii wyborczych, jak też w trakcie sprawowania mandatów. Przez kilka lat była związana z mediami, zajmując się dziennikarstwem w trybie freelance, a także szkoląc z zasad tworzenia tekstów i prawa prasowego. Obecnie związała swoją działalność również z biznesem, prowadząc komunikację firm w przestrzeni internetowej. Kreatywne podejście i umiejętność dopasowania języka do odbiorcy powodują, że potrafi współdziałać z przedstawicielami wielu branż. Członkini Fundacji Opieki Okołoporodowej, współtwórczyni Międzynarodowej Konferencji Laktacyjnej PROLACTA.

}

11:00-11:50

Elżbieta Majchrzak

Używanie laktatora w czasach pandemii. 

Z wykształcenia położna oraz magister zarządzania w opiece zdrowotnej. Doświadczenie zawodowe związane z promocją innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych w polskim systemie leczenia i finansowania świadczeń medycznych. Obecnie pracuje na stanowisku Education Manager w firmie Medela, oferującej profesjonalne systemy podciśnieniowe dla pulmonologii, chirurgii ogólnej, torako i kardiochirurgii oraz kompleksowe wsparcie laktacyjne dla matek, profesjonalistów i oddziałów szpitalnych.

}

12:00-12:50

Paulina Sikora

Jak skutecznie edukować poprzez webinary. 

Od 7 lat związana z branżą medyczną w zakresie organizacji szkoleń, marketingu, rozwoju usług edukacyjnych. Dyrektor zarządzający Edume.pl Platforma Edukacji Medycznej, gdzie pomaga Medykom przenosić szkolenia stacjonarne do sieci, umożliwiając podnoszenie kompetencji personelu medycznego przez internet. Współpracuje z trenerami, projektuje i pomaga wdrażać szkolenia online placówkom medycznym. Wspólnie z zespołami takich firm jak KORA Medica Sp. z o.o., Opiekunmedyczny.pl, Sopocka Szkoła Medyczna, organizowała wydarzenia promujące nowoczesne rozwiązania zdobywania wiedzy przez pracowników ochrony zdrowia. Interesuje się nowymi technologiami i employer brandingiem.

Część druga 14:00-17:00

płatny dostęp – cena 37 zł

}

14:00-15:00

Magdalena Pawłowska

Sekrety skutecznej strony sprzedażowej usługi online. 

1. Jakie informacje zamieścić na stronie sprzedażowej. 

2. Najczęściej popełniane błędy. 

3. Jak przedstawić ofertę. 

#1 ekspert kursów online w Polsce, przedsiębiorca, autorka #1 bestsellera „Jedna kampania do wolności” nominowanej w TOP10 najlepszych biznesowych książek 2018 wg. ECONOMICUS, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 150.000 pobrań), TOP10 Twórca Roku 2019 w Kategorii Firmowe i Finansowe, twórca największego w Polsce biznesowego szkolenia o kursach online Kampania WOW.

 

Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

 

Specjalizuje się w kampaniach e-marketingowych tworząc i wprowadzając nowe produkty do sprzedaży w internecie oraz procesach marketingowych, typu lejki i tunele marketingowe. Założycielka INSOURCE Marketing Agency (2011 rok) oraz Launch Valley Ltd (2016 rok).

 

}

15:10-16:00

Dominika Kanarkiewicz

Wybór lekarza, pielęgniarki, położnej POZ przez internet.

mgr Dominika Kanarkiewicz- Certyfikowany Doradca Noszenia w Chustach i Nosidłach Miękkich, prezes Fundacji Opieki Okołoporodowej. Od 2012 roku związana ze światem okołoporodowym, oddając się z pasją wspieraniu pacjentek w trakcie ciąży i po porodzie. Wiedza anatomiczna wyniesiona ze studiów i licznie przebytych kursów pozwala jej zadbać o zdrowie kobiet oraz noworodków ucząc prawidłowego chustonoszenia czy prowadząc zajęcia gimnastyczne dla ciężarnych. W placówkach HAPPYMED służy swoją wiedzą, uczy znajomości ciała, przygotowuje do porodu i dba o doskonałą formę mam już od pierwszych dni ciąży. Zarówno pacjentki, jak i osoby zainteresowane chustonoszeniem skupia wokół regularnych spotkań oraz grup w mediach społecznościowych.

}

16:10-17:00

Estera Michalak

Poradnia laktacyjna online

Nazywam się Estera Michalak i od ponad 10 lat jako położna i IBCLC zajmuję się opieką okołoporodową, edukując kobiety ciężarne i opiekując się nimi w połogu. Od kilku lat skupiam swoją uwagę na pomocy w karmieniu piersią. Tylko w ciągu ostatnich dwóch przeszkoliłam ponad 1000 położnych z całej Polski. Prowadzę zajęcia edukacyjne dla kobiet w ciąży, skupiające się na tematyce naturalnego karmienia. W swojej poradni laktacyjnej pomagam kobietom przezwyciężyć trudności pojawiające się w laktacji.

Zapisz się i weź udział w konferencji online dla Medyków

Część 2 – Inwestycja 37 zł

Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do profesjonalnej i kompletnej wiedzy o działaniach w internecie, to Twoim pierwszym krokiem jest uczestnictwo w całej konferencji online. Po zapisie na część bezpłatną, zamów bilet na część 2.

Partnerzy Konferencji:

Pracownik medyczny w świecie online

(48) 884-666-584

Konin, ul. Kwiatowa 21