konferencja online

Pracownik medyczny

w świecie online

Naucz się jak od podstaw przenieść swój gabinet stacjonarny do świata internetowego

Świat zmienił się na zawsze!

Dzisiaj jest czas adaptacji pracy medycznej do nowej rzeczywistości, czyli wejścia  do świata online!

Sytuacja epidemiologiczna uniemożliwia nam prowadzenie zajęć grupowych z pacjentkami w gabinecie, a może spotykasz się z pacjentami indywidualnie, ale teraz się boisz o zdrowie Twoich pacjentek i ich rodzin?

Chcesz, aby Twoje Pacjentki czuły się bezpiecznie i przede wszystkim czuły, że nie zostały bez Twojej opieki?

Zatem poprowadź konsultacje przez internet.

Ładnie brzmi, prawda? Tylko nie wiesz od czego zacząć i jak to zrobić? 

6 NIEZBĘDNYCH ELEMENTÓW 

N

Budowanie marki

Dowiedz się od czego rozpocząć przygotowania do stworzenia marki osobistej w przestrzeni internetowej 

N

Gabinet online

Aby profesjonalnie poprowadzić konsultację online, potrzebujesz do tego odpowiednich narzędzi

N

Grupowe spotkania

Naucz się jak poprowadzić grupowe spotkania ze swoimi pacjentkami

N

Wypożyczalnia

Swoje usługi możesz wzbogacić o dodatkowe możliwości wypożyczania sprzętu dla pacjentów

N

Pozyskiwanie klientów

Poznaj jaką drogę musi przejść pacjentka, aby zapisać się przez internet do położnej POZ. 

N

Sprzedaż

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui.

DZIĘKI KONFERENCJI POZNASZ:

N
Narzędzia

Poznasz szczegóły skutecznej konsultacji laktacyjnej online.

N
Marka Osobista

Dowiesz się jak zbudować swoją markę online.

N
Laktatory Online

Będziesz potrafiła pomóc pacjentce przy wyborze laktatora w czasach pandemii.

N
Webinar

Poznasz narzędzie jakim jest webinar, na którym możesz skutecznie edukować swoich pacjentów.

N
Sprzedaż Usług

Dowiesz się jak sprzedać skutecznie swoje usługi.

N
Deklaracja POZ Online

Nauczysz się procedury zapisu pacjentki do przychodni POZ.

N
Laktacja Online

Poznasz szczegóły skutecznej konsultacji laktacyjnej online.

Poznaj prelegentów

6 ekspertów, którzy pomogą Ci przenieść Twój gabinet do świata internetowego

Estera Michalak

Jak przejść z gabinetu stacjonarnego do gabinetu online. 

dowiedz sie wiecej

Nazywam się Estera Michalak i od ponad 10 lat jako położna i IBCLC zajmuję się opieką okołoporodową, edukując kobiety ciężarne i opiekując się nimi w połogu. Od kilku lat skupiam swoją uwagę na pomocy w karmieniu piersią. Tylko w ciągu ostatnich dwóch przeszkoliłam ponad 1000 położnych z całej Polski. Prowadzę zajęcia edukacyjne dla kobiet w ciąży, skupiające się na tematyce naturalnego karmienia. W swojej poradni laktacyjnej pomaga kobietom przezwyciężyć trudności pojawiające się w laktacji.

Sandra Żywicka-Sztul

Podstawy budowania marki osobistej w przestrzeni internetowej.

dowiedz sie wiecej

Magister politologii, ze specjalnościami: marketing polityczny oraz administracja europejska. Od 2010r. współpracuje z politykami i samorządowcami różnego szczebla, wspierając ich w zakresie budowania wizerunku, Public Relations czy ghostwritingu zarówno podczas kampanii wyborczych, jak też w trakcie sprawowania mandatów. Przez kilka lat była związana z mediami, zajmując się dziennikarstwem w trybie freelance, a także szkoląc z zasad tworzenia tekstów i prawa prasowego. Obecnie związała swoją działalność również z biznesem, prowadząc komunikację firm w przestrzeni internetowej. Kreatywne podejście i umiejętność dopasowania języka do odbiorcy powodują, że potrafi współdziałać z przedstawicielami wielu branż. Członkini Fundacji Opieki Okołoporodowej, współtwórczyni Międzynarodowej Konferencji Laktacyjnej PROLACTA.

Elżbieta Majchrzak

Używanie laktatora w czasach pandemii. 

dowiedz sie wiecej

Z wykształcenia położna oraz magister zarządzania w opiece zdrowotnej. Doświadczenie zawodowe związane z promocją innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych w polskim systemie leczenia i finansowania świadczeń medycznych. Obecnie pracuje na stanowisku Education Manager w firmie Medela, oferującej profesjonalne systemy podciśnieniowe dla pulmonologii, chirurgii ogólnej, torako i kardiochirurgii oraz kompleksowe wsparcie laktacyjne dla matek, profesjonalistów i oddziałów szpitalnych.

Paulina Sikora

Jak skutecznie edukować poprzez webinary. 

dowiedz sie wiecej

Od 7 lat związana z branżą medyczną w zakresie organizacji szkoleń, marketingu, rozwoju usług edukacyjnych. Dyrektor zarządzający Edume.pl Platforma Edukacji Medycznej, gdzie pomaga Medykom przenosić szkolenia stacjonarne do sieci, umożliwiając podnoszenie kompetencji personelu medycznego przez internet. Współpracuje z trenerami, projektuje i pomaga wdrażać szkolenia online placówkom medycznym. Wspólnie z zespołami takich firm jak KORA Medica Sp. z o.o., Opiekunmedyczny.pl, Sopocka Szkoła Medyczna, organizowała wydarzenia promujące nowoczesne rozwiązania zdobywania wiedzy przez pracowników ochrony zdrowia. Interesuje się nowymi technologiami i employer brandingiem.

Magdalena Pawłowska

Sekrety skutecznej strony sprzedażowej usługi online.

dowiedz sie wiecej

1. Jakie informacje zamieścić na stronie sprzedażowej. 

2. Najczęściej popełniane błędy. 

3. Jak przedstawić ofertę. 

#1 ekspert kursów online w Polsce, przedsiębiorca, autorka #1 bestsellera „Jedna kampania do wolności” nominowanej w TOP10 najlepszych biznesowych książek 2018 wg. ECONOMICUS, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 150.000 pobrań), TOP10 Twórca Roku 2019 w Kategorii Firmowe i Finansowe, twórca największego w Polsce biznesowego szkolenia o kursach online Kampania WOW.

 

Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

 

Specjalizuje się w kampaniach e-marketingowych tworząc i wprowadzając nowe produkty do sprzedaży w internecie oraz procesach marketingowych, typu lejki i tunele marketingowe. Założycielka INSOURCE Marketing Agency (2011 rok) oraz Launch Valley Ltd (2016 rok).

Dominika Kanarkiewicz

Wybór lekarza, pielęgniarki, położnej POZ przez internet.

dowiedz sie wiecej

mgr Dominika Kanarkiewicz- Certyfikowany Doradca Noszenia w Chustach i Nosidłach Miękkich, prezes Fundacji Opieki Okołoporodowej. Od 2012 roku związana ze światem okołoporodowym, oddając się z pasją wspieraniu pacjentek w trakcie ciąży i po porodzie. Wiedza anatomiczna wyniesiona ze studiów i licznie przebytych kursów pozwala jej zadbać o zdrowie kobiet oraz noworodków ucząc prawidłowego chustonoszenia czy prowadząc zajęcia gimnastyczne dla ciężarnych. W placówkach HAPPYMED służy swoją wiedzą, uczy znajomości ciała, przygotowuje do porodu i dba o doskonałą formę mam już od pierwszych dni ciąży. Zarówno pacjentki, jak i osoby zainteresowane chustonoszeniem skupia wokół regularnych spotkań oraz grup w mediach społecznościowych.

Estera Michalak

Poradnia laktacyjna online

dowiedz sie wiecej

Nazywam się Estera Michalak i od ponad 10 lat jako położna i IBCLC zajmuję się opieką okołoporodową, edukując kobiety ciężarne i opiekując się nimi w połogu. Od kilku lat skupiam swoją uwagę na pomocy w karmieniu piersią. Tylko w ciągu ostatnich dwóch przeszkoliłam ponad 1000 położnych z całej Polski. Prowadzę zajęcia edukacyjne dla kobiet w ciąży, skupiające się na tematyce naturalnego karmienia. W swojej poradni laktacyjnej pomagam kobietom przezwyciężyć trudności pojawiające się w laktacji.

KONFERENCJA PRACOWNIK MEDYCZNY W ŚWIECIE ONLINE

KONFERENCJA ONLINE – 97 zł

Pracownik medyczny w świecie online

(48) 884-666-584

Konin, ul. Kwiatowa 21