Warsztat online

I Ty możesz karmić piersią – zostań ekspertem od własnej laktacji 

Karmienie piersią wydaje się być bajecznie proste, bo tak skonstruowała nas natura? To dlaczego zaledwie 17% w Polsce karmi swoje dzieci w 9 miesiącu życia?

Odpowiedzi na to pytanie jest wiele. Z jednej strony trzeba wymienić pojawiające się zarówno na początku, jak i w trakcie „mlecznej drogi” trudności, które nierozwiązane uniemożliwiają start laktacji, a potem jej kontynuowanie. Z drugiej niestety należy też wspomnieć o niewiedzy osób medycznych, dysponujących przestarzałymi informacjami, nie przystającymi do tego co dziś wiemy na temat karmienia. Kolejna rzecz dotyczy utrzymującego się w dalszym ciągu „terroru butelki” czy rozpowszechnionych i silnie zakorzenionych laktacyjnych mitów.

Z tego warsztatu online dowiesz się

Z

jak rozpoznać kiedy pojawiają się laktacyjne trudności, 

Z

do kogo zwrócić się o pomoc, 

Z

w jaki sposób zawalczyć o swoją laktacyjną drogę,

Z

czy warto karmić piersią,

Z

jakie są korzyści dla mamy i dziecka,

Z

co mówią najnowsze badania,

Z

dlaczego wsparcie emocjonalne jest tak ważne,

Z

czy mieszanka modyfikowana może w ogóle konkurować z mlekiem mamy.

👉 Dołącz do warsztatu online

Zacznij spełniać swoje marzenia o wygodnym karmieniu piersią

👉 Dołącz do warsztatu online

Zacznij spełniać swoje marzenia o wygodnym karmieniu piersią

Dołącz już teraz!

Tylko tyle potrzebujesz, aby nauczyć się karmić piersią Twoje maleństwo!

👉 Dołącz do warsztatu online

Szybko naucz się karmić piersią ❤️

Częściowy dochód ze sprzedaży VOD zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Absolwentów Dzieło, którego głównymi celami są: troska o rozwój osobowy członków Stowarzyszenia poprzez pogłębianie ich formacji społecznej, religijnej, etycznej, ekologicznej, doskonalenie kwalifikacji zawodowych oraz współpracę opartą o koleżeństwo, promowanie postaw chrześcijańskich i obywatelskich, wspieranie rozwoju kultury i nauki chrześcijańskiej oraz chrześcijańskich mediów, podnoszenie szans edukacyjnych młodzieży, szczególnie z małych miast i wsi, upowszechnianie nauczania Papieża Jana Pawła II. Stowarzyszenie Absolwentów Dzieło zostało założone przez absolwentów uczelni wyższych, którzy byli objęci programem stypendialnym Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Oprócz tego, że możecie zdobyć wiedzę, macie szansę także zrobić coś dobrego 💗

Opinie kobiet, którym pomogłam z laktacją

Karmienie piersią to inwestycja w zdrowie naszego dziecka i całego społeczeństwa. Mleko mamy jest najlepszym prezentem, jaki możemy dać nowonarodzonemu człowiekowi, a kiedy staniemy się ekspertami od własnej laktacji, nic nie przeszkodzi nam w odniesieniu sukcesów na tym polu. 

Andżelika Wietecka Bardzo, bardzo się cieszę, że poznałam panią Esterę, która uratowała moje karmienie piersią. Od początku do końca pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, życzliwość, dużo wsparcia, zrozumienia i cierpliwości. Po pierwszym spotkaniu już wiedziałam, że jesteśmy w dobrych rękach. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę karmić piersią,a to już ponad 7 miesięcy. Dziękuję razem z synkiem 

Odpowiedz • Wyślij wiadomość • 29 maja

Joanna Dolny Pani Estera jest dla mnie aniołem, dała mi i córeczce największe wsparcie na tej trudnej czasami drodze jaką jest karmienie piersią. Zawsze odpisywała, podtrzymywała na duchu i wspierała nas na każdym kroku. To dzięki niej karmie piersią i nigdy się nie poddałam (chociaż było ciężko i prawie zrezygnowałam). Teraz nie wyobrażam sobie jakby to było gdybym przestała kp. Z córeczka jesteśmy bardzo wdzięczne. Dla mnie Pani Estera jest doradca, psychologiem i wspaniałą kobietą, która codziennie oddaje się w pełni swojej pracy i pomaga na każdym kroku. Dziękujemy z Igą ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Odpowiedz • Wyślij wiadomość • 2 kwietnia

Anna Kamocka Polecam w 100%!!! Fachowa pomoc o każdej porze, pełna gotowość. Uzyskałam wsparcie i zrozumienie w trudnej dla mnie chwili i nigdy Pani tego nie zapomnę 

Odpowiedz • Wyślij wiadomość • 30 marca

Dołącz do warsztatu online “I Ty możesz karmić piersią – zostań ekspertem od własnej laktacji”

Wartość warsztatu online: 59 zł

Cena tylko teraz: 39 zł

Zamawiając produkt otrzymujesz do niego dostęp na 365 dni.

Twój instruktor – Estera Michalak

Nazywam się Estera Michalak i od ponad 10 lat jako położna i IBCLC zajmuję się opieką okołoporodową, edukując kobiety ciężarne i opiekując się nimi w połogu. Od kilku lat skupiam swoją uwagę na pomocy w karmieniu piersią. Tylko w ciągu ostatnich dwóch przeszkoliłam ponad 700 położnych z całej Polski. Prowadzę zajęcia edukacyjne dla kobiet w ciąży, skupiające się na tematyce naturalnego karmienia. W swojej poradni laktacyjnej pomagam kobietom przezwyciężyć trudności pojawiające się w laktacji.

👉 Dołącz do warsztatu online

Szybko naucz się karmić piersią ❤️

Zapisz się!

Otrzymaj natychmiastowy dostęp do nagrań!

Zapisz się!

Otrzymaj natychmiastowy dostęp do nagrań!

👉 Dołącz do warsztatu online

Szybko naucz się karmić piersią ❤️