Drogie Mamy, Drodzy Rodzicie!

Świat, w którym żyjemy stanie się lepszy albo gorszy w zależności od tego, czy sami będziemy lepsi czy gorsi. Tu właśnie przychodzi z pomocą siła Miłości, bo zawsze, gdy kochamy, to pragniemy być lepsi niż jesteśmy. Kiedy stajemy się rodzicami Nasze serca rosną i jeszcze bardziej otwierają się na innych. Nie potrafimy obojętnie przejść obok osób potrzebujących, zwłaszcza dzieci.

Tak jak coraz więcej próśb trafia do Naszej Fundacji, tak i my nie boimy się prosić, bo wiemy, że możemy liczyć na Was. Wasza pomoc jest nieoceniona. Razem jesteśmy w stanie zrobić Wielką Rzecz! Sprawić by na stroskanych twarzach pojawił się uśmiech. Do Fundacji z prośbą o pomoc zgłosiły się siostry:

Justyna Okoń – jest w 29 tygodniu ciąży. Razem z partnerem wychowuje już 18 miesięczną córkę Amelię. Pani Justyna spodziewa się synka, dlatego zwracamy się z prośbą o rzeczy dla maleństwa a w szczególności: łóżeczko, wózek, ubranka, szafka/komoda na ubrania, pieluszki, kosmetyki, pościel, akcesoria.  Dla Amelki prosimy o ubranka w rozmiarze na 2 latka.

Izabela Okoń – jest w 27 tygodniu ciąży.  Płeć dziecka jeszcze nie jest określona. Dla maleństwa, które za kilka miesięcy pojawi się na świecie potrzebne rzeczy to: łóżeczko, wózek, ubranka (najlepiej uniwersalne), pościel, akcesoria, pieluszki, kosmetyki.

Zgromadzone rzeczy prosimy dostarczyć na adres placówek:

– ul. Konińska 61, 62-410 ZAGÓRÓW;
– ul. Kwiatowa 21, 62-510 KONIN;
– ul. Legionów 52, 62-800 KALISZ.

DZIĘKUJEMY!!!