Bogna Roszak

Z zawodu i powołania jestem Położną. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na wydziale Nauk o Zdrowiu uzyskując w 2007r. tytuł magistra położnictwa.
Czując potrzebę ciągłego rozwoju i dokształcania się jako położna, ukończyłam kurs specjalistyczny z zakresu RKO Noworodka, kurs Leczenia Ran, kurs z pielęgniarstwa rodzinnego. Uczęszczam na różnego rodzaju kursy, szkolenia, warsztaty z tematyki opieki okołoporodowej, laktacji, pielęgnacji, masażu niemowląt, by jak najrzetelniej służyć pomocą moim pacjentkom i ich rodzinom.
Pracowałam na oddziale Położniczo-Ginekologicznym w ZZOZ Ostrowie Wielkopolskim We współpracy jako położna z lekarzem ginekologiem w poradni .
Od trzech lat pracuje jako położna środowiskowo-rodzinna .
Z pasją prowadzę zajęcia w Szkole Rodzenia HAPPYMED. Przygotowuję przyszłe młode mamy i pary do przeżycia dobrego, świadomego , pięknego porodu, odnalezienia się w roli rodziców, pielęgnacji noworodka. Wspieram pacjentki w laktacji , tak by były szczęśliwymi mamami karmiącymi.
Jestem miłośniczka zagadnień z zakresu, tematyki opieki okołoporodowej i rodzicielstwa bliskości.
Prowadzę również zajęcia ćwiczeń dla ciężarnych przygotowujące do porodu i sprawnego powrotu do formy po ciąży .
Prywatnie jestem żoną i mamą Ksawerego i Mai . Uwielbiamy wspólnie aktywnie spędzać czas. Kocham wiatr we włosach na rowerze , pływanie i taniec 😉