Międzynarodowa Konferencja PROLACTA

Międzynarodowa Konferencja PROLACTA

PROLACTA

Codziennie zdobywamy i doskonalimy wiedzę na temat karmienia piersią oraz wszystkiego, co z nim związane. Rosnąca świadomość wpływu mleka kobiecego na organizm, a także psychikę dziecka czy matki, zachęca do walki o każdy dzień ich mlecznej drogi. Zebraliśmy zarówno najświeższe jak i najważniejsze kwestie, dotyczące karmienia piersią, łącząc je w postaci konferencji, na którą zapraszamy. Wierzymy, że wiedza i praktyka niosą ze sobą wartość, jaką jest dostrzeganie znaczenia laktacji, jako pierwszego i jednego z najważniejszych kroków ku lepszemu zdrowiu całej populacji.

Międzynarodowa Konferencja Laktacyjna PROLACTA jest połączeniem rzetelnych informacji, najnowszych badań, wielu lat doświadczeń i odpowiedzią na potrzeby środowiska okołolaktacyjnego. W tym roku opowiemy o metodach wsparcia kobiety w okresie laktacji przez profesjonalistów oraz osoby niemedyczne. Uczestnicy poprzez bogaty program i bezpośredni kontakt z takimi wykładowcami jak: Rosa Sorribas (IBCLC, Crianza Natura CEO), dr n.med. Małgorzata Chochowska (fizjoterapeutka, terapeutka manualna), dr Urszula Bernatowicz-Łojko (pediatra, neonatolog), Agata Aleksandrowicz (hafija.pl) czy Estera Michalak (IBCLC, położna) zostaną wyposażeni w dawkę wiedzy, pozwalającą rozszerzyć swoje kompetencje i mieć realny wpływ na popularyzowanie karmienia piersią oraz pomoc w jego utrzymaniu.

PROLACTA kierowana jest do położnych, doul, fizjoterapeutów, lekarzy, pielęgniarek, dietetyków, promotorów karmienia i innych specjalistów, zajmujących się tematyką okołoporodową.

Data: 10 listopada 2018 roku
Godzina: 9.30 – 17.30
Miejsce: Poznań (dokładny adres zostanie podany póżniej)

Formularze rejestracyjne są do pobrania w poście.
Uzupełnione prosimy kierować na adres e-mail: biurofoo@gmail.com

Płatności:
Fundacja Opieki Okołoporodowej.
Ul. Konińska 61, 62-410 Zagórów
BZ WBK S.A. 57 1090 2590 0000 0001 2287 1975.
17 lipca- 1 października: 250 zł/osoba
2 października – 7 listopada: 300 zł/osoba

*w trakcie konferencji zapewnione dwie przerwy kawowe oraz lunch.

karta zgłoszenia PROLACTA